اخبار
 انتشار: 28 تیر 1399
   مشاهده: 140

  بررسی وضعیت درآمدی منطقه پنج

جلسه کمیته درآمدی شهرداری منطقه پنج ، با حضور فتحی مدیرکل درآمد شهرداری اهواز ، اعضای کمیته درآمدی شهرداری اهواز , مدیر و معاونین منطقه برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه پنج اهواز، سیامک قضاوی زاده مدیر منطقه در این جلسه به بررسی وضعیت درآمد منطقه طی ماههای گذشته پرداخته و پیشنهادات لازم را در زمینه افزایش درآمد در ماههای پیش رو اعلام نمود و از همه همکاران، همفکری و تلاش جهت ارتقاء بخش درآمدی و به تبع آن ارائه خدمات مطلوب را خواستار شد.
وی خاطر نشان کرد: برای حصول درآمد و ایجاد درآمدهای پایدار علاوه از برنامه ریزی، همکاری و تعصب پرسنلی نیز لازمه کار می باشد.
فتحی مدیر کل درآمد شهرداری در این جلسه گفت: با هدف شناسایی و تدوین راهکارهای بهبود و افزایش درآمد، پیگیری مطالبات شهرداری و ایجاد راهکارهای جدید درآمد زایی ، از همه حاضرین در جلسه خواست با بکارگیری بیشتر ظرفیت ها و تلاش مضاعف برای تحقق درآمدهای پایدار و ناپایدار به منظور خدمت رسانی بهتر به شهروندان و اهداف سازمانی گام بردارند و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.
مدیر منطقه در خاتمه با اعلام اینکه ما باید با گسترش اقدامات در حوزه های عمرانی، خدمات شهری، فضای سبز و ارائه خدمات فرهنگی به شهروندان رضایت آنها را  کسب  نماییم، گفت: با ارائه خدمات مناسب به شهروندان و ترغیب آنها در پرداخت به موقع عوارض است که می توانیم برای عمران و آبادانی منطقه گام های موثری را برداریم.

نویسنده خبر: عبیداوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها