اخبار
 انتشار: 03 مرداد 1399
   مشاهده: 117

  اجرای طرح خدمات پاکسازی جهادی در کوی مهدیس در سطح منطقه ۸

ذبیح اله خدامرادی مدیر منطقه ۸ ، از اجرای طرح پاکسازی جهادی در کوی مهدیس در راستای بهبود و نگهداشت شهری با حضور کلیه عوامل و واحدها و نواحی مختلف معاونت خدمات شهری منطقه خبر داد .

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، خدامرادی با اعلام خبر فوق گفت : طی طرح جهادی بهبود و نگهداشت شهری با برنامه ریزی معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز و با بکارگیری ماشین آلات تخصصی معاونت خدمات شهری منطقه و دیگر مناطق از قبیل چندین دستگاه گریدر ، خاور و کامیون ، بابکت، نیسان ، ماشین جدول شوی مکانیزه و ... با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از پرسنل خدماتی انجام شده است و اقداماتی از جمله تنظیف، شستشو، حذف زوائد بصری ، جمع آوری نخاله ، هرس ، چمن زنی ، حاشیه زنی و ... صورت پذیرفت .
وی عنوان کرد : طرح جهادی پاکسازی بعنوان یک طرح ویژه در راستای بهبود سیمای شهری ، حفظ و ارتقا سلامت شهروندان و حذف زوائد و نازیباییهای بصری اجرا می شود .
وی در پایان گفت : بهسازی سیمای سطح حوزه منطقه از اولویت هایی است که به شکل مستمر در دستور کار منطقه قرار دارد . زیرا تمام اهتمام شهرداری افزایش سطح خدمات رسانی به شهروندان و ارتقای سطح رضایتمندی و رفاه حال آن و نیز بهبود وضعیت بهداشتی سطح محلات است .

نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها