اخبار
 انتشار: 07 مرداد 1399
   مشاهده: 115

  برگزاری جلسه کمیته درآمدی در شهرداری منطقه ۸

جلسه کمیته درآمدی شهرداری منطقه ۸ با حضور مسئولین درآمدی شهرداری کلانشهر اهواز برگزار گردید .

    به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، خدامرادی در این جلسه از زحمات پرسنل و مسئولین منطقه تشکر کرد و بر افزایش بازدهی و استفاده بهینه از تجربه و سرمایه انسانی موجود تاکید کرد .
خدامرادی از مسئولین واحدها خواست تا در چارچوب قانون عمل کرده و پرسنل شهرداری در اجرای وظایف و دفاع از حقوق شهرداری از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد .
وی افزود: نگاه ها در بحث در آمدزایی نباید به واحد خاصی معطوف شود بلکه ما از طریق گسترش اقدامات در حوزه های عمران ، خدمات شهری ، فضای سبز و ارائه خدمات فرهنگی به شهروندان می توانیم رضایت مردم را کسب کنیم.
مدیرمنطقه ۸ تصریح کرد : واحد درآمد شهرداری یکی از کلیدی ترین ارکان شهرداری می باشد و پویایی و کارایی بیشتر واحد درآمد منجر به ارائه خدمات بیشتر و مطلوب تر شهرداری می گردد .
در این جلسه موارد مختلفی از جمله  راهکارهای وصول مطالبات معوقه شهرداری منطقه ، تخفیفات ویژه خوش حسابی برای وصول عوارض و نیز وصول بدهی های شهروندان، تسریع در صدور پروانه های ساختمانی ، برگزاری منظم جلسات کمیته درآمد ، ارائه گزارش اقدامات انجام شده و پیشنهادات کاربردی توسط واحدها جهت افزایش درآمد و کاهش هزینه ها بصورت هفتگی به مدیر شهرداری ، به تصویب و امضا اعضا رسید .

نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها