اخبار
 انتشار: 08 مرداد 1399
   مشاهده: 439

  بازدید از شرکت شهاب خودرو توسط مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز

فعالیت های جهادی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز  در راستای سیاست های کلی سازمان ، کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی از شرکت شهاب خودرو که در حال بازسازی اتوبوس های درون شهری شهاب است بازدید کرد .
کورش سبزعلی گفت : از فرصت تعطیلی چند روزه به دلیل گرمای هوا در اهواز استفاده کردیم و با معاون هماهنگ کننده خود به دستور شهردار محترم ، در شرکت شهاب خودرو که یک شرکت تولیدی و خدماتی در زمینه اتوبوس های شهری است حضور پیدا کردیم و طی برنامه ای زمانبندی شده، از این شرکت بازدید بعمل آمد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز خاطرنشان کرد: ضمن بازدید وسیع از خط بازسازی اتوبوس ، دیداری جداگانه با مدیرعامل شرکت شهاب خودرو داشتیم و این شرکت آمادگی خود را مبنی بر ایجاد بسترهای لازم برای همکاری و در اختیار قرار دادن فناوری ، اطلاعات ، امکانات ، تجهیزات و خدمات اعلام کرد.
وی که در حال بازدید از خط بازسازی بود ، افزود : با توجه به گرانی اتوبوس های جدید و نظر به اینکه تعداد اتوبوس های فرسوده در کلانشهر اهواز زیاد است ، یکی از راهگشاترین کارها برای افزایش تعداد اتوبوس ها بازسازی به شکل نوین و زود بازده است.
سبزعلی با بیان این مطلب که ما در کلانشهر اهواز با حمایت های بی دریغ شاعری شهردار اهواز توانسته ایم یک خط مجهز برای بازسازی اتوبوس های شهری ایجاد کنید تصریح کرد : استفاده و بهره مندی از تجارب یک شرکت بزرگ همچون شهاب خودرو که در کشور در زمینه بازسازی اتوبوس های درون شهری هم فعالیت می کند ، بسیار ارزشمند است .
وی در ادامه با اعلام یک خبر مسرت بخش ، گفت: در روزهای آینده افتتاحیه فاز نخست بازسازی اتوبوس های فرسوده را که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر و تلاش شبانه روزی جوانان با انگیزه در سازمان اتوبوسرانی انجام شده است برگزار خواهد شد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها