اخبار
 انتشار: 09 مرداد 1399
   مشاهده: 87

  تلاش بی وقفه و شبانه روزی پرسنل خدمات شهری شهرداری منطقه ۸

تلاش بی وقفه و شبانه روزی پرسنل خدمات شهری منطقه ۸ ادامه دارد .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، ذبیح اله خدامرادی
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، ذبیح اله خدامرادی به تشریح فعالیت های خدمات شهری منطقه در راستای بهسازی شهری و رفاه حال شهروندان در سطح منطقه پرداخت .
خدامرادی بیان کرد: در مجموعه شهرداری منابع مختلف و نیروهای انسانی بعنوان خادمین شهروندان به طور شبانه روزی در حال فعالیت بوده که اجرای پروژه های متعدد در بخش های مختلف مانند حمل و نقل و ترافیک ، خدمات شهری ، فرهنگی و عمرانی و فضای سبز و ... حاصل همین تلاش هاست .
وی گفت: واحد خدمات شهری بعنوان یکی از ارکان اصلی مدیریت شهری شهرداری ، باغ منظور پیشگیری از بحران ها در فصول مختلف سال، به پاکسازی ، رفت و روب، لایروبی و آهک پاشی و شستشوی جوی ها بصورت روزانه و هفتگی اجرایی می کند . همچنین جهت حفظ محیط زیست شهری و جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی ، پرسنل زحمت کش این اداره اقدام به نظافت ، شستشو و پاکسازی خیابان اصلی و فرعی در سطح منطقه ، پاکسازی زمین های بی حصار، از بین بردن علفهای هرز و نیز نخاله برداری می نماید .
وی با اشاره به این موضوع که تنظیف شهر و جمع آوری زباله یکی از اصلی ترین درخواست های شهروندان است بیان داشت تمامی نیروهای خدمات شهری با توان و انرژی همیشگی خود مشغول فعالیت و خدمات رسانی به شهر و شهروندان در این حوزه می باشند و از آنجائیکه قرار دادن زباله در روز علاوه بر اینکه باعث بوجود آمدن آلودگی های زیست محیطی و نازیبایی منظر شهری خواهد شد . خاطرنشان کرد این منطقه اقدام به شستشوی هفتگی مخازن می نماید .
و در پایان خدامرادی بهبود کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و رفع نیازهای آنان را هدف اصلی اداره خدمات شهری منطقه ۸ دانست و گفت از آنجائیکه همراهی شهروندان در نگهداشت شهر ضروری است پاسخگویی به درخواست های شهروندان باید با فعالیت های برنامه محور همراه باشد .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها