اخبار
 انتشار: 10 مرداد 1399
   مشاهده: 135

  اجرای دور دوم طرح پاکسازی جهادی در کوی مهدیس شهرداری منطقه ۸

خدامرادی مدیر منطقه ۸ از آغاز مرحله دوم طرح پاکسازی جهادی در کوی مهدیس با هدف رسیدگی ویژه به وضعیت محلات آن خبر داد .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، خدامرادی با بیان این‌که در هفته اول طرح پاکسازی جهادی مشکلات محلات در حوزه نظافت و پاکسازی و نخاله برداری و ... انجام گردید بدلیل گستردگی سطح کوی مهدیس با برنامه ریزی و هماهنگی های بعمل آمده با حوزه معاونت خدمات شهری کلانشهر اهواز هفته دوم طرح پاکسازی نیز به این نقطه از منطقه اختصاص داده شده است .
وی افزود : این طرح جهادی به منظور پاکسازی محله ای ، آراستگی و زیباسازی شهر و رفع موانع و نازیبائیهای بصری و زیست محیطی و با اولویت مناطق کم برخوردار ادامه می یابد .
که پاکسازی هر محله طی یک یا چند روز اجرایی می شود این طرح که به دستور شهردار محترم کلانشهر اهواز انجام می گیرد هر هفته پنج شنبه ها در یک منطقه یا محله مشخص صورت و اجرایی می گیرد .
در ادامه مدیر منطقه ۸ به رضایتمندی اهالی کوی مهدیس از اجرای طرح جهادی خدمات شهری اشاره و عنوان کرد : در این طرح علاوه بر اینکه بسیاری از مشکلات خدماتی و فیزیکی محلات کوی مهدیس برطرف شده سایر نیازهای آن ها نیز رصد و به اطلاع حوزه های مربوطه شهرداری مانند شهرسازی، عمرانی، زیباسازی و ... رسانده می شود که این اقدامات در افزایش رفاه و ضریب ایمنی اهالی محلات تاثیر بسزایی دارد .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها