اخبار
 انتشار: 10 مرداد 1399
   مشاهده: 62

  پیام تبریک مدیر منطقه ۸ بمناسبت فرارسیدن عید سعید قدبان

با فرارسیدن عید سعید قربان ، مدیر منطقه ۸ طی پیامی عید سعید قربان ، عید بندگی و مغفرت الهی را به عموم مسلمانان ، خصوصا همکاران و پرسنل محترم شهرداری تبریک و تهنیت گفت .
متن پیام تبریک :

عید قربان یاد آور عبور پیروزمندانه از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت خلیل الرحمن (ع) است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس سرکش ، راه و رسم طاعت و بندگی و گذشتن از خود و دلبستگی ها را به انسان می آموزد .
بزرگترین عید مسلمانان عید بندگی و نشانه ایثار ، عشق و اطاعت از فرمان خداوند بی هیچ قید و شرطی ، نشانه ایمان راستین به خالق یکتا و بی همتا می باشد .
وی در ادامه گفت : اگرچه شیوع ویروس منحوس کرونا فرصت حضور در بزرگترین مجمع عبادی سیاسی مسلمانان یعنی حج را سلب کرد . اما مسلمانان در تمام جهان ضمن گرامیداشت یادگار جاوید ابراهیم خلیل اله (ع) نغمه توحید سرداده و با دل و زبان در پیشگاه معبود عالمیان همه چیز را در برابر مقصد و مقصود پروردگار جهان کوچک و او را بزرگتر از هر وصفی می دانند .
روز دهم ذی الحجه الحرام ، عید سعید قربان جشن رهایی از اسارت نفس و شکوفایی ایمان و یقین را به همه شهروندان ، همکاران و پرسنل شاغل در شهرداری منطقه ۸ تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان مسئلت دارم در زیر سایه پیروی از معارف جوشان اسلامی همه را موید بدارد و در این روز فرخنده به همه مسلمانان در جوار قرب خود جایگاه شایسته عنایت فرماید .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها