اخبار
 انتشار: 10 مرداد 1399
   مشاهده: 35

  ۳عملیات اطفا حریق منزل مسکونی با تلاش آتش نشانان انجام شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام سه عملیات اطفا حریق توسط آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، مهندس ابراهیم قنبری بیان کرد:نهم مرداد ماه سال جاری آتش نشانان سه عملیات اطفا حریق منزل مسکونی را با حضور به موقع انجام دادند.
وی اظهارکرد: اولین حادثه آتش سوزی مسکونی در ساعت ۱۹ و ۳۴ دقیقه در منطقه کوی ملت خیابان ۱۸ اقبال به سامانه ۱۲۵ سازمان اطلاع رسانی شد و آتش نشانان از ایستگاه ۹۹ سریعا در محل حادثه حاضر شدند.
مهندس قنبری با اشاره به اینکه ماموران آتش نشانی با استفاده از تجهیزات خاموش کننده شعله های حریق را مهار کردند بیان کرد: علت آتش سوزی توسط کارشنان سازمان اتصال فن هواکش گزارش شده است.
وی از دومین حادثه آتش سوزی مسکونی در منطقه ۲۰ متری شهرداری خیابان پنج خبر داد و اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۲۱و ۴۷دقیقه به سامانه ۱۲۵ سازمان اطلاع رسانی شد و آتش نشانان ایستگاه ۴۴ سریعا جهت اطفا حریق اعزام شدند.
مهندس قنبری تصریح کرد: ماموران آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه زبانه های حریق را مهار و از گسترش آتش جلوگیری کردند.همچنین علت آتش سوزی از سوی کارشناسان سازمان اتصال محافظ کولر پنجره ای گزارش شده است.
وی به سومین حادثه آتش سوزی در منزل مسکونی در منطقه زیتون کارمندی بین زمزم وزیتون اشاره و بیان کرد: این حادثه در ساعت ۲۲ و ۲۷ دقیقه به سامانه ۱۲۵ سازمان اطلاع داده شد.
مهندس قنبری اظهار کرد: هنگام آتش سوزی ساکنین منزل حضور نداشتند و ماموران آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه با ابزار تخصصی اقدام به گشودن درب منزل کردند و سپس با استفاده از لوله های آبرسان شعله های حریق را مهار و از گسترش حریق جلوگیری کردند.
وی افزود: علت آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان در دست بررسی است.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در پایان بیان کرد: با توجه به گرم شدن هوا و پیک بالای آتش سوزی در این فصل از شهروندان عزیز تقاضا داریم با رعایت نکات ایمنی به کاهش بروز حوادث کمک کنند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها