اخبار
 انتشار: 16 مرداد 1399
   مشاهده: 451

  تجلیل از معاون سابق و معارفه معاون جدید معماری و شهرسازی منطقه ۸

صبح امروز طی مراسمی در شهرداری منطقه ۸، آقای سلیمانی به افتخار بازنشستگی نائل آمده و آقای شاکر بعنوان معاون معماری و شهرسازی شهرداری منطقه ۸ منصوب شد .

به گزارش امور ارتباطات منطقه ۸ ، خدامرادی مدیر منطقه ۸ با حضور در جلسه تجلیل از خدمات آقای سلیمانی و برگزاری جلسه معارفه معاون معماری و شهرسازی، خدمت صادقانه را یکی از مهمترین اصول کاری عنوان کرد و افزود : تلاش شده است تا از توانمندی و پتانسیل های بالقوه همکاران در عرصه های گوناگون برای جابجایی و تغییر استفاده کرد از این رو جابجایی در سازمان ها و دستگاهها به ارائه خدمت مطلوب به شهروندان و فراهم کردن بسترهای توسعه و آبادانی کمک می کند .
وی گفت: شهرسازی نقش مهمی در کسب درآمد و تحقق برنامه های شهرداری دارد و امیدواریم این معاونت در کوتاه مدت و بلند مدت پیامدهای مثبت و ارزشمندی داشته باشد و در ادامه اظهار داشته واحد شهرسازی یکی از مهمترین بخش های شهرداری می باشد که علاوه بر نوسازی و ضوابط بندی شهرسازی شهرها ، از منابع درآمدی شهرداری ها بوده و می بایست از افراد توانمند و متخصص در این حوزه استفاده شود.
گفتنی است در پایان مراسم از زحمات و تلاش های مهندس محمد سلیمانی قدردانی و مهندس امیر شاکر به عنوان معاون معماری و شهرسازی منطقه ۸ معرفی شد .
 

نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها