اخبار
 انتشار: 16 مرداد 1399
   مشاهده: 67

  فضاسازی گسترده سطح شهرداری منطقه ۸ بمناسبت گرامیداشت عید غدیرخم

در راستای گرامیداشت ایام فرخنده ولایت و عید غدیرخم سطح شهرداری منطقه ۸ بصورت گسترده فضاسازی گردید .
به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری در سطح منطقه متناسب با عید غدیرخم و دهه ولایت انجام شد .
ذبیح اله خدامرادی مدیر منطقه ۸ بیان کرد بمناسبت فرارسیدن عید غدیر و دهه ولایت و با هدف ایجاد فضای شاد و مفرح جهت استفاده شهروندان از اعیاد مذهبی، کلیه میادین و بلوارهای سطح منطقه فضاسازی شده است . این فضاسازی ها به نحوی صورت گرفته که چهره معابر به بهترین شکل تغییر کرد.
وی خاطرنشان کرد از آنجائیکه عید غدیر از بزرگترین اعیاد مسلمانان جهان است به شکرانه این عید بزرگ فضاسازی سطح منطقه ۸ بصورت گسترده شامل : تعویض پرچم های جمهوری اسلامی ایران در میادین و پل ها ، نصب پرچم های رنگی اهتزازی بر روی عرشه پل ها ، نصب ریسه های رنگی در سطح میادین ، نصب ریسه و پرچم های رنگی علی ولی الله و بنر تبریک عید بهمراه چراغانی در مناطق کم برخوردار سطح منطقه ۸ ، نصب بنرهای تبریک این عید مبارک در میادین ، بلوارها و ساختمان اداری منطقه ۸ انجام گردید.
خدامرادی یادآور شد : این فضاسازی ها موجب ترویج روحیه نشاط میان شهروندان و ایجاد فضای متناسب برای این اعیاد می شود .

به همین منظور بزرگداشت این عید فرخنده آهنگ های مربوط به عید و نورافشانی بصورت گسترده توسط معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۸ صورت خواهد گرفت .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها