اخبار
 انتشار: 22 مرداد 1399
   مشاهده: 156

  کارگاه آموزشی مدیریت پسماندهای ساختمانی برگزار شد

   به گزارش سایت شهرداری اهواز، سه شنبه 21 و چهارشنبه 22 مردادماه ، کارگاه آموزشی مدیریت پسماندهای ساختمانی در سالن جلسات شهرداری مرکز برگزار شد.

این کارگاه آموزشی برای معاونین خدمات شهری، شهرسازی مناطق و سازمان خدمات موتوری جهت توجیه فرآیند و اجرای شیوه نامه ساماندهی پسماندهای ساختمانی مصوب شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد.

مجتبی دین پرست مدیر کل نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات اعلام کرد: فرآیند ساماندهی پسماندهای ساختمانی به منظور هماهنگی، وحدت رویه و ضمانت اجرایی در ساماندهی پسماندهای ساختمانی، توسط گروه بهبود و تحول اداري تهیه و تدوین و جهت اجرا ابلاغ شد.
مجری طرح ناحیه محوری شهرداری اهواز  با اشاره به وجود نخاله های ساختمانی در شهرها گفت: نخاله های ساختمانی یکی از مشکلات شهری در حوزه خدماتی است. در سنوات گذشته یک قانون و برنامه مدون برای برخورد با تخلفات در شهر اهواز نداشتیم.

حلاج با بیان اینکه متولی ساماندهی نخاله های ساختمانی سازمان خدمات موتوری است گفت: یک شیوه نامه تهیه شد که ساخت و ساز ملک  از مرحله تولید تا مرحله دفن نخاله ها رصد می شود.

وی ادامه داد: این فرآیند نیاز به قوانین و دستورعمل داشت که از تجربیات کلانشهرهای دیگر تهیه و به تصویب شورا و فرمانداری رسید و سپس ابلاغ شد. از این پس می توان به عنوان یک قانون از آن استفاده کنیم و با اشخاص و خودروهای متخلف برخورد کنیم و با این قانون پسماندهای ساختمانی را مدیریت و ساماندهی کنیم

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها