اخبار
 انتشار: 23 مرداد 1399
   مشاهده: 302

  فراخوان عمومی پروژه سرمایه گذاری سامانه هوشمندسازی پارک حاشیه ای الکترونیک اهواز منتشر شد

((عکس تزئینی است))

    رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز از انتشار اسناد فراخوان عمومی سرمایه گذاری پروژه پارک حاشیه ای الکترونیک در خیابان های اهواز خبر داد و از کلیه سرمایه گذاران توانمند این حوزه دعوت کرد در این فراخوان شرکت کنند.

به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز، عبدالامیر کمایی با اعلام این خبر با اشاره به مزایای این پروژه گفت: ساماندهی وضعیت ترافیک، روان تر شدن تردد در هسته مرکزی شهر و جلب رضایت شهروندان از اهداف مهم این پروژه بزرگ است.

وی ادامه داد: تلاش شده است که با اخذ نظرات کارشناسان مجرب به ویژه در حوزه های  ترافیک و  فاوا شرایط و اسنادی بی نقص ارائه شود که علاوه بر خدمات رسانی مناسب به شهر اهواز،  منافع اقتصادی سرمایه گذار نیز تامین شود.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز با  دعوت از کلیه سرمایه‌گذاران برای شرکت در این فراخوان اذعان کرد: علاقه مندان می توانند تا تاریخ ۱۴ شهریور ۹۹ برای تهیه اسناد به سامانه اینترنتی مزایدات و مناقصات شهرداری اهواز به نشانی

http://peymankar.ahvaz.ir/Monaghese.aspx

مراجعه  یا به محل این سازمان واقع در امانیه خیابان دز شرقی بین لقمان و عارف پلاک ۷۷ مراجعه کنند و به منظور کسب اطلاعات  شماره‌های ۰۶۱۳۳۳۳۶۷۰۱   و ۰۹۱۶۶۲۲۶۳۵۴  تماس حاصل کنند.

نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها