اخبار
 انتشار: 26 مرداد 1399
   مشاهده: 91

  شروع هرس درختان کنوکارپوس در مناطق هشتگانه

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از ابلاغ هرس درختان کنوکارپوس به پیمانکاران و مسئولین فضای سبز مناطق هشتگانه خبر داد.

   صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: صبح روز چهارشنبه و پنجشنبه هفته گذشته جلسه ای با پیمانکاران و مسئولین فضای سبز مناطق هشتگانه در خصوص ابلاغ هرس درختان کنوکارپوس برگزار شد.
وی با اشاره به تأکید شهردار اهواز مبنی بر هرس درختان کنوکارپوس قبل از فصل پاییز، افزود: حسب دستور شهردار اهواز مبنی بر هرس درختا کنوکارپوس، جلسه ایی بمنظور هماهنگی و تسریع در این عملیات با پیمانکاران و مسئولین فضای سبز غرب و شرق کارون در این سازمان برگزار شد.
عبدالهی اذعان داشت: هماهنگی و برنامه ریزی جهت چگونگی هرس درختان کنوکارپوس یکی از مهمترین نکات این جلسه بود که موضوع بصورت شفاف به مدعوین توضیح داده شد.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: هرس درختان کنوکارپوس بعد از جلسه روز پنجشنبه در مناطق مختلف آغاز شد و اولویت هرس با درختانی قرار گرفت که به بذر رفته اند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها