اخبار
 انتشار: 30 مرداد 1399
   مشاهده: 694

  ۲۵ دستگاه اتوبوس تمام بازسازی شده در سازمان اتوبوسرانی رونمایی شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز ، آیین افتتاحیه و رونمایی از ۲۵ دستگاه اتوبوس بازسازی شده با حضوراستاندار خوزستان ، شهردار و اعضای شورای شهر برگزار شد.
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان گفت : مظهر و نمونه بارز یک کار جهادی و تکیه بر توان داخلی امروز در سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز رقم خورده و ۲۵ دستگاه اتوبوس که معمولا در سازمان های دیگر منجر به خروج از ناوگان می شوند ، بازسازی شده و به حمل و نقل عمومی و خدمات رسانی شهر اهواز بر می گردند.
شریعتی افزود : این کار جهادی و ارزنده به همت شورای شهر و به دستور شهردار محترم و تلاش پرسنل سازمان اتوبوسرانی رقم خورده است.
وی ضمن تشکر از عملکرد خوب سازمان اتوبوسرانی ، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی عزیزان برای ادامه روند بازسازی و نوسازی با توجه به مشکلات اقتصادی ، خود نمونه یک اقتصاد مقاومتی و تلاش برای استفاده بهینه و بالا بردن بهره وری در شهرداری است.
در ادامه موسی شاعری شهردار اهواز گفت : ۲۵ دستگاه اتوبوس به شکل اساسی بازسازی شده و خوشحالم که بگویم اقدامات صورت گرفته با استفاده از ظرفیت های داخلی ما در شهر اهواز و سازمان اتوبوسرانی انجام شده و می توان گفت این اتوبوس ها عملا نو هستند .
شاعری عنوان کرد : برنامه ریزی برای خرید اتوبوس جدید انجام شده که با کمک های مالی دولت این مهم تحقق خواهد یافت.
سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر در ادامه تاکید کرد : رویکرد ما در شورا و شهرداری استفاده از ظرفیت های درون شهرداری است و بازسازی اتوبوس های فرسوده تا پایان سال همچنان ادامه دارد.
وی اظهارکرد : در سال جاری تعداد ۵۰ دستگاه اتوبوس فرسوده دیگر ، بازسازی و به چرخه حمل و نقل عمومی اهواز اضافه خواهد شد .
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی گفت : امروز در فاز نخست ۲۵ دستگاه اتوبوس فرسوده را که از صفر تا صد آن به همت جوانان همین سازمان بازسازی شده ، افتتاح می کنیم و با شروع سرویس دهی به چرخه حمل و نقل عمومی اهواز اضافه خواهند شد.
سبزعلی با اشاره به اینکه تمامی این اتوبوس ها در کارگاه بزرگ سازمان اتوبوسرانی بازسازی شده اند گفت : امسال از طرف مقام معظم رهبری به نام جهش تولید نامگذاری شده و ما توانستیم ۲۵ دستگاه اتوبوس فرسوده را که مدت ها متوقف بودند را به طور کامل مورد بازسازی قرار دهیم و در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری نقش بسزایی ایفا کنیم .
وی در ادامه تصریح کرد : قطعات استفاده شده در بازسازی موتور ، گیربکس ، شاسی ، بدنه ، سقف ، کف ، صندلی ها و دیگر لوازم و تجهیزات از نوع با کیفیت و مرغوب هستند و اصول کار کاملا رعایت شده است.
در پایان یادآور می شود ، آیین افتتاحیه ۲۵ دستگاه اتوبوس بازسازی شده در توقفگاه شهید رجایی و با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر اهواز ، موسی شاعری شهردار ، معاونین شهردار ، مدیرعامل ، معاونین و پرسنل سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.
نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها