اخبار
 انتشار: 01 شهریور 1399
   مشاهده: 52

  برگزاری مزایده واگذاری ورودی و دوچرخه های پارک جزیره

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از برگزاری مزایده واگذاری ورودی و دوچرخه های پارک جزیره واقع در منطقه دو شهرداری اهواز خبر داد.
صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: در راستای خدمات رسانی به شهروندان این سازمان در نظر دارد امتیاز ورودی و دوچرخه های پارک جزیره را از طریق فراخوان مزایده عمومی به افراد واجدالشرایط واگذار نماید.
وی با اشاره به اینکه مدت اجاره ورودی و دوچرخه های این پارک یکسال است، یادآور شد: مبلغ پایه سالیانه برای شرکت در این مزایده یک میلیارد و 440 میلیون ریال و مبلغ ودیعه نیز 450 میلیون ریال از سوی کارشناسان رسمی دادگستری تعیین شده است.
عبدالهی با بیان اینکه علاقمندان می توانند با خرید اسناد از سایت شهرداری اهواز و یا بصورت حضوری در این مزایده شرکت نمایند، افزود: مهلت خرید اسناد و شرکت در مزایده از تاریخ درج آگهی در روزنامه، از روز سه شنبه مورخ 28 مرداد ماه سال جاری به مدت 10 روز کاری تا روز چهارشنبه 12 شهریور 1399 می باشد.
در پایان این مقام مسئول اذعان داشت: برگزاری کمیسیون بازگشایی پاکات و رسیدگی به پیشنهادات در تاریخ 16 شهریور امسال، رأس ساعت 15:30 خواهد بود و حضور افراد حقیقی و حقوقی جهت شرکت در این مزایده آزاد می باشد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها