اخبار
 انتشار: 02 شهریور 1399
   مشاهده: 650

  ناوگان حمل و نقل درونشهری اهواز به راه افتاد

آغاز سرویس دهی ۲ شهریور

    اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در اطلاعیه ای از شروع خدمات دهی ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز از مورخ یکشنبه دوم شهریورماه خبر داد.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: در حال حاضر که ویروس کرونا در شرایط نسبتا بهتر (وضعیت سفید) قرار دارد با هماهنگی های انجام شده با شهردار اهواز و استاندار خوزستان سرویس دهی اتوبوس های درون شهری به صورت محدود انجام می شود.
سبزعلی با اشاره به آغاز سرویس دهی از یکشنبه، ۲ شهریور ، افزود: برنامه سرویس دهی در دو بخش صبح و عصر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و به صورت پلکانی در خطوط تعیین شده اجرا خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد : سرویس دهی در بخش اول ، صبح از ساعت ۶/۱۵ الی ۱۳/۳۰ و در بخش دوم از ساعت ۱۷ الی ۲۱/۳۰ برای رفاه حال شهروندان راه اندازی شده است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی با درخواست از شهروندان در جهت رعایت شیوه نامه ها، تصریح کرد : پس از چند ماه تعطیلی سرویس دهی به دلیل شرایط بد کرونایی در اهواز ، اکنون زمان راه اندازی اتوبوس های شهری فرا رسیده و از شهروندان عزیز تقاضا داریم کلیه موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند.
وی در پایان اضافه کرد : در این چند ماه تعطیلی ، توانستیم ۲۵ دستگاه اتوبوس فرسوده را به همت جوانان با انگیزه درون سازمان ، کاملا بازسازی کنیم و ضمن افزایش تعداد اتوبوس ها و کاهش هدر رفت هزینه ، بر کیفیت خدمات دهی بیفزاییم .
سامانه پیام کوتاه سازمان اتوبوسرانی به شماره ۳۰۰۰۷۶۷۵ آماده دریافت هرگونه نظرات و پیشنهادات میباشد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها