اخبار
 انتشار: 03 شهریور 1399
   مشاهده: 59

  هرس درختان متداخل با شبکه برق

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، هفته گذشته جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان پارکها، مدیران و معاونین شرکت توزیع نیروی برق اهواز، معاونین خدمات شهری مناطق هشتگانه و کارشناسان ناظر این سازمان در خصوص هرس درختان متداخل با شبکه برق در سالن جلسات سازمان پارکها و فضای سبز برگزار شد.

      صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با عنایت به اینکه در سنوات گذشته هرس درختان متداخل با شبکه برق با همکاری شرکت توزیع نیروی برق اهواز صورت می گرفت، امسال نیز جلسه ای در این خصوص با مدیران ارشد این سازمان برگزار شد.
وی با بیان اینکه شهریور ماه بهترین زمان ممکن برای هرس درختان است، افزود: در این جلسه مقرر شد شرکت توزیع نیروی برق از ابتدای شهریور ماه با هماهنگی مناطق هشتگانه نسبت به هرس و جمع آوری درختان متداخل با شبکه برق اقدام نماید.
عبدالهی با اشاره به آموزش نیروهای هرس کار شرکت توزیع نیروی برق از سوی این سازمان، اظهار کرد: یکی دیگر از مصوبات این جلسه، آموزش نیروهای پیمانکار فضای سبز شرکت توزیع نیروی برق توسط کارشناسان سازمان پارکهاست.
این مقام مسئول هماهنگی میان دو مجموعه شهرداری و شرکت توزیع نیروی برق اهواز را لازم دانست و اذعان کرد: مکان های مورد نظر که نیاز به هرس درختان متداخل با شبکه برق دارد باید قبل از انجام عملیات هرس، آدرس محل به مناطق هشتگانه و ناظرین این سازمان اعلام شود تا هماهنگی های لازم میان این دو مجموعه صورت پذیرد.
در پایان مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز یادآور شد: کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق اهواز گزارشات هرس درختان متداخل با شبکه برق را بصورت هفتگی به کارشناسان مناطق هشتگانه اعلام نمایند.
گفتنی است هر ساله شرکت توزیع نیروی برق اهواز با همکاری سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری و همچنین معاونین خدمات شهری و مسئولین فضای سبز مناطق هشتگانه، جهت حفظ سلامت و ایمنی همشهریان قبل از شروع فصل بارندگی، اقدام به هرس درختان متداخل با شبکه برق می نماید.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها