اخبار
 انتشار: 11 شهریور 1399
   مشاهده: 45

  با نظارت سازمان پارکها و فضای سبز: سه هزار و 987 درخت کنوکارپوس در نیمه دوم مرداد ماه در مناطق هشتگانه هرس شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از هرس و فرم دهی گسترده درختان کنوکارپوس در نیمه دوم مرداد ماه سال جاری خبر داد.

      صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: حسب دستور شهردار کلانشهر اهواز مبنی بر هرس و فرم دهی درختان کنوکارپوس در سطح مناطق هشتگانه قبل از بارش باران های پاییزی، این موضوع فروردین ماه امسال از سوی این سازمان به مناطق هشتگانه ابلاغ شد.
وی با بیان اینکه سال های گذشته هرس سنگین درختان کنوکارپوس در مرداد ماه و شهریور ماه صورت می گرفت افزود: امسال حسب دستور شهردار اهواز، هرس درختان کنوکارپوس از فروردین ماه سال جاری به مناطق هشتگانه ابلاغ شد تا در اقدامی جهادی تمامی درختان کنوکارپوس قبل از بارش اولین باران پاییزی طبق دستور العمل ابلاغ شده به مناطق هشتگانه، هرس شوند.
این مقام مسئول با اشاره به تعداد درختان هرس شده، ابراز کرد: طبق دستور العمل ابلاغی به مناطق هشتگانه تعداد سه هزار و 987 اصله درخت کنوکارپوس هرس سنگین شده است.
صالح عبدالهی تصریح کرد: بیشترین هرس درختان کنوکارپوس در نیمه دوم مرداد ماه سال جاری به ترتیب در منطقه سه با 755 اصله، منطقه یک 682 اصله و منطقه هفت 600 اصله می باشد.
وی با ذکر اینکه هرس درختان کنوکارپوس کماکان با نظارت این سازمان در حال انجام است، اظهار کرد: این عملیات تا قبل از شهریر ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید و تمامی درختان کنوکارپوس هرس خواهند شد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها