اخبار
 انتشار: 19 شهریور 1399
   مشاهده: 44

  رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری خبر داد: اتصال شبکه سیستم خط انتقال فاضلاب غرف میدان الغدیر به پکیج تصفیه خانه فاضلاب

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری  ،بابک ربیعی از عملیات اتصال شبکه سیستم خط انتقال فاضلاب غرف میدان الغدیر  به پکیج تصفیه خانه فاضلاب  واقع در میدان الغدیر خبر داد .

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری گفت :  پکیج تصفیه خانه فاضلاب در واقع یک سیستم پیش ساخته شده تصفیه خانه فاضلاب کامل با تمام واحدهای فرآیندی موجود در تصفیه خانه‌ها در ابعاد کوچک می‌باشد. در این پکیج‌ها فرایندهای فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی برای حذف انواع آلودگی‌های فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی استفاده می‌شود.

 وی گفت : با هدف ایمن سازی فعالیت ها وبه منظور جلوگیری از آلودگی محیط زیست و رفع گرفتگی و مشکلات فاضلاب میدان الغدیر ، این سازمان اقدام به نصب پکیج تصفیه خانه فاضلاب درمیدان الغدیر نمود .

ربیعی بیان کرد : نصب پکیج تصفیه خانه  فاضلاب میدان الغدیر با گنجایش 150 متر مکعب در شبانه روزتوسط این سازمان به زودی به بهره برداری می رسد .

وی در ادامه به مشخصات فیزیکی این طرح اشاره کرد و گفت : پکیج تصفیه خانه فاضلاب از نوع فلزی می باشد که روش تصفیه آن به صورت لجن فعال به روش هوادهی گسترده می باشد و مراحل تصفیه آن شامل هوادهی ،ته نشینی ،زلال سازی،هاضم و گند زدایی می باشد .

ربیعی گفت :  این سازمان  با به کارگیری از روش‌های نوین، فاضلاب تولید شده طی مکانیسمی تصفیه شده و جهت آبیاری فضای سبز موجود در میدان میوه و تره بار الغدیر استفاده می شود.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی افزود: این سازمان در راستای خدمت رسانی به شهروندان و امر مهم سلامت محوری تلاش خواهد کرد تا با انجام فعالیت های عمرانی ،تکریم ارباب رجوع و خدمات رسانی مطلوب و موثر به شهروندان شاهد ارتقای کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و در نتیجه افزایش رضایتمندی آنها باشد .

 

 

 

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها