اخبار
 انتشار: 24 شهریور 1399
   مشاهده: 142

  بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از کمربند سبز اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها به همراه سید جواد موسوی معاون مالی و اقتصادی و صادق حزباوی معاون فضای سبز و پارکهای این سازمان از روند پیشرفت کمربند سبز اهواز بازدید به عمل آوردند.
صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: کمربند سبز اهواز با طولی بیش از ۷ هزار هکتار از شمال به جنوب و از شرق به غرب اهواز ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه حدود یک هزار هکتار از این اراضی توسط شهرداری اهواز به زیر کشت رفته است، افزود: سازمان ها و ارگان های مختلفی در خصوص ایجاد و احداث کمربند سبز متعهد شدند، لیکن فقط شهرداری اهواز به تنهایی وظیفه خود را به انجام رسانده است.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه کمربند سبز اهواز در سیل اخیر خسارت های سنگینی را متحمل شده است، اظهار کرد: خوشبختانه سال گذشته تفاهم‌نامه‌ای میان استانداری خوزستان به نیابت از وزارت کشور و شهرداری اهواز در خصوص تخصیص ۳۰ میلیارد تومان بودجه بصورت مشترک، جهت ادامه فعالیت این پروژه منعقد گردیده است.
عبدالهی اضافه کرد: از ۱۵ میلیارد تومانی سهم استانداری خوزستان تا کنون ۵ میلیارد تومان جهت احداث قسمت های تخریب شده در سیل اخیر، کانال کشی و دفع ذهاب تامین اعتبار شده است.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن امیدواری از همکاری دیگر ارگانهای تاثیرگذار در این خصوص، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تخصیص این بودجه کمربند سبز روند قابل قبولی را پیش گرفته است.
نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها