اخبار
 انتشار: 24 شهریور 1399
   مشاهده: 107

  بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از جهاد دانشگاهی استان خوزستان

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها در راستای رسیدگی و همکاری میان ادارات به همراه سید جواد موسوی معاون مالی و اقتصادی و همچنین صادق حزباوی معاون فضای سبر و پارکها این سازمان، از محوطه دانشگاهی جهاد دانشگاهی استان خوزستان بازدید به عمل آورد.
صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: دانشگاه ها محل تعلیم و تعلم هستند فلذا فضای سبز دانشگاه ها تأثیر بسزایی در این خصوص دارند و فضای دانشگاه باید برای رفاه و آسایش دانشجویان مهیا باشد.
وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی استان خوزستان خوشبختانه از فضای سبز مناسبی برخوردار است، افزود: الحق و الانصاف و فضای سبز محیط دانشگاهی جهاد دانشگاهی بسیار مطلوب است و حفظ و نگهداری از آن مهمترین موضوع است.
عبدالهی با اشاره به عدم وجود آب خام جهت آبیاری فضای سبز، عنوان کرد: متاسفانه عدم وجود شبکه آب خام و تأمین آن از مهمترین موضوعاتی است که جهاد دانشگاهی استان خوزستان جهت حفظ و نگهداری فضای سبز خود در آینده نیاز دارد.
ایشان در پایان ضمن اعلام آمادگی این سازمان جهت انعقاد قراردادهای حفظ و نگهداری از فضای سبز با ارگانهای دولتی و خصوصی، خاطرنشان‌کرد: تفاهم و همکاری میان ادارات دولتی و خصوصی و همچنین دانشگاه ها یک حلقه مفقوده در حوزه فضای سبز است که می توان بدین وسیله سرانه فضای سبز اهواز را نیز افزایش داد.
نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها