اخبار
 انتشار: 25 شهریور 1399
   مشاهده: 124

  کلام وحی بر روی اتوبوس های شهری اهواز نقش بست

نصب برچسب با محتوای آیات قرآن کریم بر روی اتوبوس های درون شهری اهواز انجام شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز : آیات قرآن کریم با طرح های زیبا بر روی اتوبوس های ناوگان درون شهری اهواز نقش بست .
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت: آیات قرآن کریم با زیرنویس و ترجمه فارسی در قالب نقشه های زیبا که از هر نظر جذاب هستند در پشت شیشه عقب اتوبوس ها با برچسب های شبرنگ نصب شده است.
سبزعلی هدف از نصب آیات قرآن کریم را ترویج کلام خداوند باری تعالی در جامعه عنوان کرد و افزود : بر اساس احادیث نقل شده از معصومین (علیه السلام) نگاه کردن ، قرائت کردن و فکر کردن در آیات قرآن کریم عبادت است و آیات الهی نوری بر دلها می تاباند و موجب تزکیه قلوب میشود ، لذا بر همین اساس اتوبوس هایی که فاقد برچسب آیات قرآنی بودند، در فاز اول ، طی یکشبانه روز نصب شده و در خطوط شهری قرار گرفتند.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز در ادامه خاطرنشان کرد : فعالیت فرهنگی نصب آیات قرآن کریم که جلوه خوبی به اتوبوس ها داده است ، با همکاری کانون نشر و ترویج قرآن کریم اصفهان انجام شده که ضمن تشکر از این مجموعه مبتکر و خلاق که برای خود باقیات و صالحات بر جای می گذارد ، ما هم باید تلاش کنیم مفاهیم قرآنی، بیش از گذشته در سطح کلانشهر اهواز ترویج پیدا کند.
نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها