اخبار
 انتشار: 25 شهریور 1399
   مشاهده: 37

  سال گذشته با کمک شهردار محترم اهواز هر ۱۰ روز یک خودرو به ناوگان آتش نشانی اضافه شده است

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: باید از تمام ظرفیت ها برای رشد نیروها استفاده کرد و هنر واقعی ایجاد رشد در یک مجموعه با دستان خالی است همانگونه که در یک سال گذشته ما توانستیم تعداد زیادی خودرو به ناوگان آتش نشانی اهواز اضافه کنیم.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، صبح سه شنبه ۲۵ شهریور ماه سال جاری، نشست رییس سازمان آتش نشانی اهواز و معاون عملیات سازمان با مدیران مناطق، روسای ایستگاه ها و فرماندهان شیفت برگزار شد.
ابراهیم قنبری در این نشست اظهار داشت: ما در سال گذاشته بیش از ۲۰۷ هزار تماس داشیم که از این تعداد بیش از ۸ هزار تماس مربوط به حوادث انجام شده توسط آتش نشانان بوده است که جای تجلیل دارد.
وی افزود: در طول سال جاری کارشناسی های زیادی نیز انجام شده که باز هم جای تجلیل داشته و لازم است پیگری های مستمر در رابطه با این موضوع انجام شود تا به نتیجه مطلوب برسد.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: وضعیت ایستگاه ها و نیروها برای ما کاملا محرز است، اما در این میان همکاری فرماندهان برای بهبود و ارتقا شرایط مطلوب نیز شرط است.
قنبری عنوان کرد: ما در سال گذشته توانستیم با تلاش پرسنل سازمان آتش نشانی و همکاری شهردار محترم و دولت، بیش از ۳۶ خودرو به ناوگان سازمان آتش نشانی اضافه کنیم که این یعنی در سال گذشته هر ۱۰ روز یک خودرو به این ناوگان اضافه شده است.
وی خاطر نشان کرد: این دستاورد، افتخاری است که نصیب تک تک ما شده و باید با تامین و نگه داری درست این خودروها، از این دستاورد مهم نگه داری کرد.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به تلاش و کوشش فرماندهان تاکید کرد: این تلاش و کوشش قابل تجلیل است و متعهد بودن و نادیده نگرفتن قصورات می تواند مکمل این تلاش برای ساختن مجموعه ای برتر باشد.
وی در ادامه به مطالبات و سخنان فرماندهان گوش سپرده و در گفت و گویی صمیمی در راستای حل مشکلات شیفت های کاری مطالبات مطرح شده را بررسی کرد.
محمد داودی معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز همچنین در جمع فرماندهان عملیات اظهار کرد: بها دادن به نیروها و پرسنل منضبط و زحمتکش وظیفه ذاتی هر مدیر است و ما نیز در جایگاه معاونت این وظیفه را به دوش می کشیم.
وی افزود: اما در نقطه مقابل آن، توبیخ افراد خاطی نیز جز جدایی ناپذیر از روش مدیریتی یک مجموعه بوده و ما نیز در این امر خواهان برقراری توازن و تعادل بوده و از فرماندهان در برقراری این توازن انتظار پیگیری داریم.
همچنین در این نشست که به صورت ادواری و مستمر انجام می شود، مدیران مناطق، روسای ایستگاه ها و فرماندهان با مطرح کردن مسائل و همچنین شنیدن توصیه ها از سوی مدیریت و معاونت عملیات سازمان، راه های حل مشکلات و همچنین ارتقا سطح کیفی شیفت ها را بررسی کرده و شنیدند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها