اخبار
 انتشار: 25 شهریور 1399
   مشاهده: 26

  واژگونی خودرو تریلی اف اچ حامل ضایعات اسیدی ۲ مصدوم بر جای گذاشت

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از واژگونی خودرو تریلی اف اچ حامل ضایعات اسیدی در مسیر اکباتان زیر پل فولاد و مصدوم شدن ۲ نفر خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، مهندس ابراهیم قنبری اظهارکرد: بیست و پنجم شهریور ماه سال جاری ساعت ۱۶ و ۴۳ دقیقه طی تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، واژگونی خودرو تریلی اف اچ در مسیر اکباتان به سمت پل فولاد اطلاع رسانی شد.
وی بیان کرد: ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی سریعا چهار دستگاه خودرو اطفا حریق و امداد و نجات را از ایستگاه ۷۶ به محل حادثه اعزام کرد.
مهندس قنبری افزود؛خودرو تریلی اف اچ حامل ضایعات اسیدی به علت عدم کنترل توسط راننده از مسیر منحرف و واژگون و کابین و بدنه خودرو دچار خسارت شد.
وی افزود: آتش نشانان با نصب علایم ترافیکی در مسیر و ایمن سازی محل حادثه از بروز حوادث احتمالی برای خودروهای عبوری در مسیر جلوگیری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اعلام کرد: آتش نشانان با استفاده از ابزار برش و تخصصی راننده و سرنشین مصدوم خودرو را که در کابین گرفتار شده بودند خارج کردند و به اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها