اخبار
 انتشار: 01 مهر 1399
   مشاهده: 69

  برگزاری جلسه رابطین ایثارگران شهرداری اهواز با حضور مسئول امورایثارگران استانداری خوزستان

     به گزارش امور ایثارگران سازمان بسیج شهرداری اهواز ؛ جلسه رابطین ایثارگران شهرداری اهواز با حضور مسئول امور استانداری خوزستان و قائم مقام شهردار اهواز به میزبانی سازمان بسیج شهرداری اهواز در محل سالن کنفراس شهرداری اهواز برگزار شد.
در این جلسه پس از قرائت کلام الله مجید مسئول سازمان بسیج شهرداری اهواز ضمن خوش آمد گویی به مسئول امور ایثارگران استانداری خوزستان و هیئت همراه گفت این جلسه با موضوع توانمند سازی جامعه ایثارگران برگزار شده است.
احمد حاتمی در ادامه گزارشی اجمالی از خدمات و اقدامات انجام شده در این حوزه بیان کرد.
قائم مقام شهردار اهواز نیز ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و تشکر از اقدامات انجام شده در حوزه ایثارگران شهرداری اهواز موفقیت و پیشرفت این حوزه را آرزو نمودند.
دکتر سعیدی در ادامه گفت موفقیت در امور ایثارگران در زمینه فعالیت فرهنگی برای شهدا و خانواده شهدا و خدمات به ایثارگران را به جزء با دارا بودن مدیرانی با خط مش فکری انقلابی و بسیجی میسر نمیباشد.
در پایان جلسه مسئول امور ایثارگران استانداری خوزستان آقای ماندنی ذراتی ضمن تشکر از فعالیتهای خوب و جهادی امور ایثارگران شهرداری اهواز ، بیان نمودند شهرداری اهواز میتواند الگوی مناسبی برای دیگر ادارات در این حوزه باشد.

 

نویسنده خبر: لرکی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها