اخبار
 انتشار: 05 مهر 1399
   مشاهده: 265

  بازدید دستیاران شهردار از پارک شهربازی پادادشهر

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز چهارشنبه، امیر آهن جان و عبدالنبی شیربیگی دستیاران ویژه شهردار اهواز به همراه صالح عبدالهی مدیر عامل این سازمان از پارک شهربازی اهواز بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید که به دستور شهردار اهواز صورت گرفت، صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: پارک شهربازی پادادشهر اهواز یکی از بزرگترین پارک های شهربازی در جنوب غرب کشور می باشد.
وی با اشاره به اینکه شهربازی پادادشهر اهواز به لحاظ کیفی جزء برترین ها در کشور می باشد، افزود: به ضرس قاطع می توان گفت تعدادی از وسایل مکانیکی پارک شهربازی پادادشهر اهواز منحصر بفرد و بعد از پارکهای پایتخت در اهواز قرار دارند.
ایشان با بیان اینکه بیش از 70 وسیله بازی و غرفه تنقلاتی در شهربازی اهواز موجود است، اذعان داشت: حدود 140 خانوار از شهربازی پادادشهر اهواز ارتزاق می کنند که این موضوع حائز اهمیت است.
این مقام مسئول در پایان بیان کرد: طراحی بهسازی پارک شهربازی پادادشهر اهواز انجام گرفته است و اجرای آن نیاز به تأمین اعتبار معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز را دارد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها