اخبار
 انتشار: 09 مهر 1399
   مشاهده: 205

  بازگشایی مجدد کلاس های آموزشی کلینیک گیاهپزشکی شهروند

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ کلاس های آموزشی کلینیک گیاه پزشکی شهروند که به دلیل ویروس کرونا تعطیل شده بود، مجدد بازگشایی شد.
صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: در ادامه اهداف خدمات رسانی این سازمان به شهروندان عزیز و با هدف ارتقاء سطح بهره وری، دانش علمی شهروندان در زمینه های مختلف گیاهی و فضای سبز، این سازمان با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی کلاس های آموزشی کلینیک گیاه پزشکی شهروند را بازگشایی کرد.
وی با اشاره به اینکه کلاس های آموزشی با شیوع ویروس کرونا و به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی تعطیل شده بود، افزود: این کلاس ها از نیمه دوم شهریور ماه سال جاری بازگشایی و خوشبختانه با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.
عبدالهی درخواست های شهروندان جهت برگزاری دوره ها و کلاس های آموزشی تئوری و عملی در محل کلینیک گیاهپزشکی شهروند ر بینظیر دانست و اذعان داشت: کلاس های آموزشی به صورت تئوری و عملی طی دو جلسه در هفته برگزار می شود که خوشبختانه با استقبال و رضایتمندی شرکت کنندگان همراه است.
این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان در کلاس های آموزشی پس از اتمام هر دوره، گواهینامه پایان دوره آموزشی معتبر که از سوی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز صادر می شود را دریافت خواهند نمود.
نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها