اخبار
 انتشار: 09 مهر 1399
   مشاهده: 125

  رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری : مدیریت شهری در ساماندهی کیوسک ها مصمم است

بابک ربیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری :   

مدیریت شهری در ساماندهی کیوسک هامصمم است

 

جلسه ای به منظور رسیدگی به مشکلات کیوسک داران مطبوعاتی در سازمان ساماندهی مشاغل شهری  تشکیل شد.

به گزارش اداره ارتباطات  سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز جلسه ای به منظور تبادل نظر و همفکری و رسیدگی به مشکلات  کیوسک داران مطبوعاتی  و حل تخلفات کیوسک ها در سازمان ساماندهی مشاغل شهری با حضور مهندس ربیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و بدری رییس اتحادیه کیوسکداران برگزار شد .

در این جلسه ربیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری ضمن توجه به اهمیت و جایگاه کیوسک های مطبوعاتی گفت : امروز مطبوعات به عنوان نماینده توسعه یافتگی هر شهر به حساب می آید از این رو ساماندهی و قانونمند کردن کیوسک های مطبوعاتی در اولویت برنامه ها و سازمان ساماندهی مشاغل شهری قرار دارد .

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری بر  ایجاد انضباط و نظم در مبلمان شهری تاکید کرد وگفت : نماد و منظر کیوسک ها باید به نشاط اجتماعی کمک کند نه اینکه مخل آسایش عمومی باشد بنابراین انتظار می رود کیوسک داران مانند همیشه به فعالیت خود در چارچوب قانون ادامه دهند .

وی گفت : مدیریت شهری در ساماندهی کیوسک ها مصمم است و در صورتی که کیوسکداران به تخلف های خود ادامه دهند با کیوسک های متخلف برخورد خواهدشد .

ربیعی در ادامه افزود : به منظور اصلاح فرآیند واگذاری ، جابجایی و تمدید قرارداد کیوسک‌ها تشکیل کمیته نظارت بر کیوسک ها تشکیل شده است که دراین کمیته درخواست کیوسکداران و ‌طرح‌های‌ پیشنهادی سازمان ساماندهی مشاغل شهری در خصوص کیوسک‌ های مطبوعاتی مطرح و مورد بررسی قرار می گیرد .

وی گفت :اعضای اصلی این کمیته عبارتند از معاون خدمات شهری، معاون برنامه ریزی و توسعه انسانی، معاون حمل و نقل، مدیر کل حراست، مدیر کل اداره بازررسی، مدیرکل حقوقی و قراردادها می باشند و مدیران مناطق با توجه به موضوع درخواست شده در جلسه دعوت می شوند .

همچنین در این جلسه مقرر شد که اتحادیه کیوسکداران نسبت به صدور اخطاریه جهت کیوسکداران متخلف اقدام نماید .

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها