اخبار
 انتشار: 12 مهر 1399
   مشاهده: 69

  برگزاری مراسم زیارت عاشورا توسط سازمان بسیج شهرداری اهواز 

برگزاری مراسم زیارت عاشورا توسط سازمان بسیج شهرداری اهواز 

برگزاری مراسم زیارت عاشورا توسط سازمان بسیج شهرداری اهواز 
به گزارش اداره ارتباطات سازمان بسیج شهرداری اهواز؛ به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس سازمان بسیج شهرداری اهواز اقدام به برپایی مراسم زیارت عاشورا در فضای باز پارک جزیره با رعایت کلیه موارد پروتکل های بهداشتی نمود.این مراسم با حضور فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس،فرمانده ناحیه بسیج امام حسین (ع)، مسئول بسیج کارگری استان خوزستان و همچنین عضو شورای شهر و مدیران شهرداری اهواز و آحاد بسیجیان برگزار گردید.
در این مراسم پس از قرائت کلام الله مجید و زیارت عاشورا و مداحی، یکی از فرماندهان 8 سال دفاع مقدس گفت:تبلیغ و گسترش فرهنگ شهید و شهادت بزرگترین خدمت در جامعه است زیرا بسیاری از مشکلات موجود در جامعه بر اثر کمبود این فرهنگ در جامعه و بخصوص بین مسئولین منشاء میگیرد.
سردار معین پور در ادامه افزود:بزرگداشت شهدا و خانواده شهدا در واقع خدمت به آنها نیست بلکه خدمت به خودمان است ما میبایست قدر نعمت داشتن شهدا خود را بدانیم و با الگو قرار دادن سیره و سلوک آنها در زمان حیات نورانیشان مشکلات پیچیده خود را به راحتی مرتفع کنیم. 
سردار معین پور در پایان ضمن تشکر از سازمان بسیج شهرداری اهواز در برگزاری اینگونه مراسمات از مسئولین شهرداری اهواز خواست با الگو قرار دادن شهدا خالصانه در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کنند.
در انتهای این مراسم ضمن غبارروبی مزار شهدای گمنام واقع در پارک جزیره اهواز حاضرین به مقام شامخ شهدا با قرائت فاتحه ادای احترام نمودند.

نویسنده خبر: لرکی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها