اخبار
 انتشار: 12 مهر 1399
   مشاهده: 559

  بازدید دادستان و شهردار اهواز از روند اجرای پروژه های شهری

به گزارش سایت شهرداری اهواز: صبح امروز (12 مهرماه) دادستان اهواز به همراه موسی شاعری شهردار از پروژه های شهری بازدید کردند.
دادستان عمومی و انقلاب اهواز در حاشیه این بازدید گفت: پروژه های بازدید شده عمدتا مشکلات ترافیکی اهواز را مرتفع می کنند، با توجه به توضیحات کارشناسان فنی سرعت اجرای پروژه ها بخصوص در تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه خوب و رضایت بخش است که گفته شده این پروژه تا پایان اردیبهشت ماه تکمیل و مشکلات و گره های ترافیکی این منطقه حل می گردد.
حسینی پویا بیان کرد: در اجرای پروژه های عمرانی به موازات بلوار شهید چمران که دسترسی مردم را به مرکز شهر فراهم می کند مشکلاتی هست که از دستگاه ها و سازمان ها انتظار می رود نهایت همکاری را با شهرداری اهواز انجام دهند و برای هماهنگی و همکاری دستگاه ها آمادگی داریم جلساتی در دادستانی برگزار کنیم.
وی با اشاره به بازدید از محل دفن زباله ها در برخی نقاط شهر عنوان کرد: مقرر شد جلساتی با محیط زیست، راهور و شهرداری برگزار شود و مشکلات دفن زباله های در سطح شهر اهواز را حل کنیم.

شهردار اهواز نیز در این بازدید ضمن تشکر بابت پیگیری و دغدغه مندی دادستان اهواز گفت: امروز از روند اجرای برخی پروژه ها بازدید کردیم که با سرعت مناسب و خوبی در حال اجرا هستند. مدیریت شهری اهواز پروژه های بسیار مهمی در حال اجرا دارد که تاثیر زیادی در رونق و ایجاد ارزش افزوده مناطق شهر دارد و مشکلات ترافیکی اهواز را تا حدود بسیار زیادی حل می کنند.
شاعری ادامه داد: امیدواریم با پیگیری ها، همکاری و همیاری همیشگی دستگاه قضا بتوانیم مشکلات را به حداقل برسانیم و به سمت توسعه شهر اهواز حرکت کنیم.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها