اخبار
 انتشار: 14 مهر 1399
   مشاهده: 99

  خیابان جانبازان سه در کوی گلستان در حال آسفالت است

مدیر شهرداری منطقه چهار اهواز از عملیات آسفالت خیابان جانبازان سه واقع در گلستان خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، محمد سعید حردانی با اعلام اين خبر گفت: خیابان جانبازان سه تا کنون فاقد آسفالت بوده که با تلاش معاون و کارشناسان فنی و عمرانی منطقه این خیابان ابتدا زیرسازی و قیر پاشی شده و هم اکنون در مرحله آسفالت قرار گرفته است.

مدیر منطقه چهار افزود: با توجه به نزدیک شدن به فصل بارندگی و برای رفاه و آسایش ساکنین این خیابان زیرسازی و آسفالت خیابان مذکور در اولویت قرار داده شد و هم اکنون در مرحله آسفالت است.

حردانی هدف از اجرای این عملیات را آسایش و رفاه شهروندان، کاهش سوانح رانندگی، حذف ناهمواریهای ایجاد شده اعلام کرد و افزود: خیابان جانبازان سه واقع در گلستان در حال آسفالت است و بقیه معابر سطح منطقه نیز که آسفالت آنها مشکل دارد در دستور کار معاونت فنی و عمرانی منطقه قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: آسفالت معابر به طور دائم در معرض انواع گوناگونی از تنشهای ناشی از عواملی مانند بار ترافیکی، تغییر دما، میزان رطوبت و تغییر شکل لایه های زیرین است که این تنشها منجر به پیدایش نقایص و خرابی هایی در روسازی و بروز ترک و چاله هایی در سطح آسفالت می شوند که سعی شده است این نقایص رفع شوند.

 

نویسنده خبر: صافی نژاد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها