اخبار
 انتشار: 17 مهر 1399
   مشاهده: 102

  بازدید استاندار خوزستان از پروژه های عمرانی دفع آبهای سطحی در محدوده شهرداری منطقه 8 اهواز

استاندار خوزستان به همراه شهردار اهواز و مدیران و معاونین شهرداری از روند اجرایی پروژه های عمرانی دفع آبهای سطحی در محدوده شهرداری منطقه 8 بازدید کرد .

به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه 8 ، استاندار خوزستان از پروژه های عمرانی در حال اجرا در سطح شهرداری منطقه 8 بازدید و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت آنها قرار گرفت.
برپایه این گزارش در این بازدید شهردار کلان شهر اهواز استاندار را همراهی می کرد، که پروژه عمرانی لوله گذاری پیچوار واقع در انتهای خیابان امام شرقی در راستای دفع آبهای سطحی از نزدیک مورد ارزیابی قرار گرفت .
شریعتی استاندار خوزستان در جریان این بازدید گفت: از تلاش های شهرداری در راستای پیشبرد پروژه های عمرانی به رقم شرایط سخت تحریم ها قدردانی کرد و گفت: همکاران ما در شهرداری با وجود مشکلات اقتصادی موجود به خوبی توانسته اند پروژه های عمرانی را فعال نگه دارند که جای قدردانی دارد .
وی با اظهار رضایت از پیشرفت پروژه های عمرانی گفت: جا دارد از همراهی ، همکاری و بردباری شهروندانی که با پروژه های عمرانی همجوار هستند تشکر کنیم .
شهرداراهواز نیز عنوان کرد: خدمت رسانی به مردم جزء وظایف اصلی و اولویت های اساسی دولتمردان و خادمین شهر بوده و با اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر لبخند رضایت را در چهره مردم می بینیم .
ذبیح اله خدامرادی مدیر منطقه۸ در حین این بازدید به تشریح فعالیت های عمرانی شهرداری منطقه 8 پرداخت و گفت: این منطقه در استقبال از فصل پاییز و زمستان لایروبی و صفحه کشی کانال های فاضلاب خیابان ها و بلوارهای اصلی و فرعی ، لایروبی کانال چهل متری رزمندگان به متراژ 2500 مترمربع ، عملیات لایروبی ، لوله گذاری ، بهسازی کانال انتهای خیابان امام شرقی تا پیچوار به متراژ 70 مترمربع، عملیات لوله گذاری دفع آبهای سطحی میدان فردوس به سمت خیابان ارشاد به متراژ 550 مترمربع را اجرایی نموده است و این مهم تا پاکسازی و بهسازی کامل تداوم دارد .

نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها