اخبار
 انتشار: 20 مهر 1399
   مشاهده: 113

  بازدید مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی قزوین از سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز: محمدحسن ایرانخواه مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی قزوین از روند بازسازی اتوبوس های فرسوده در شهرداری اهواز بازدید کرد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی قزوین با هدف بازدید از فعالیت های ناوگان سازمان اتوبوسرانی و ارائه راهکارهای تقویت و هم‌افزایی در بحث حمل و نقل عمومی درونشهری ، وارد اهواز شد.
سبزعلی و ایرانخواه مدیران عامل اتوبوسرانی اهواز و قزوین در جلسه هم اندیشی با تبادل نظرات در خصوص بازسازی اتوبوس های فرسوده ، شکل گیری فضاهای باز سازی ، محیط های تعمیرگاهی و پایانه های درون شهری گام‌های موثری برداشتند.
ایرانخواه مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی قزوین که یکی از مدیران موفق و خلاق در زمینه بازسازی اتوبوس های فرسوده در کشور است، پس از جلسه با سبزعلی و معاونینش ، از کارگاه بازسازی اتوبوس های فرسوده دیدن کرد و در جریان روند آخرین فعالیت های سازمان اتوبوسرانی اهواز قرار گرفت.
وی در حاشیه بازدید ضمن تحسین کارهای انجام شده افزود : فضا ، امکانات و تجهیزات ایجاد شده بسیار عالی است و پویایی فعالیت ها در این سطح، می تواند فصل جدیدی در عرصه شکوفایی حمل و نقل عمومی درون شهری اهواز و حتی استان خوزستان باشد .
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در پایان با اشاره به تاثیرگذاری بالای برنامه‌ریزی در راستای افزایش خدمات خاطرنشان کرد: ارائه خدمت‌رسانی باکیفیت به مردم شریف ایران با استفاده از حداکثر ظرفیت ناوگان برای ارتقای سطح رضایتمندی بسیار ضروری است.


نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها