اخبار
 انتشار: 23 مهر 1399
   مشاهده: 44

  توزیع ماسک بین کودکان کار توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری

توزیع ماسک بین کودکان کار توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری

تعدادی ماسک به منظور پیشگیری از کرونا با همکاری بازارچه بانوان کاج و سازمان ساماندهی مشاغل شهری درمیان کودکان کار توزیع شد .

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری ، بابک ربیعی گفت: به منظور حفظ سلامتی کودکان کار و خیابانی و در راستای اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا تعداد 2000 ماسک  در بین کودکان کار و خیابانی توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه هدف از این اقدام حمایت از کودکان کار و خیابانی در این شرایط حساس می‌باشد، اظهار داشت: این کودکان بدون حامی هستند که بیشتر روزها و شب ها در خیابان به سر
می برند و به دلیل مشکلات بهداشتی ناشی از زندگی در خیابان، مستعد ابتلا به انواع بیماری ها  می باشند. حمایت از حقوق کودکان به ویژه کودکان محروم و کودکانی که در معرض آسیب‏‌های ناشی از بحران‏‌ها و نابسامانی‏‌های اجتماعی و حوادث طبیعی هستند، وظیفه‏‌ای است انسانی – اجتماعی که بر عهده‌‏ی یکایک افراد، سازمان‏‌ها و نهادهاست.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل گفت : این سازمان با همکاری بانوان کارآفرین بازارچه کاج2000 ماسک جهت کودکان کار دوخته که در بین آنها توزیع شد .

وی در ادامه بیان کرد :بی‌‏تردید بدون توجه کافی به حقوق کودکان و سرمایه‏‌گذاری و برنامه‌‏ریزی در امر آموزش، بهداشت و ارتقای سطح زندگی آنان امیدی برای دستیابی به شرایط بهتر وجود ندارد.

ربیعی در پایان گفت : کودکان کار در شرایط کنونی جامعه به حمایت بیشتری نیاز دارند و از مردم و مسئولین میخواهم تا این قشر آسیب پذیر را در شرایط سخت فعلی از هر لحاظ یاری و حمایت کنند .

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها