اخبار
 انتشار: 24 مهر 1399
   مشاهده: 31

  تلاش آتش نشانان برای اطفا حریق و امداد و نجات 8 عملیات طی 24 ساعت

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام هشت عملیات اطفا حریق و امداد و نجات با تلاش آتش نشانان طی 24 ساعت گذشته خبرداد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیست و سوم مهر ماه سال جاری ساعت ۱۲و ۲۳ دقیقه انفجارگاز در ساختمان مسکونی در منطقه خروسیه خیابان هشت  به سامانه 125 سازمان اطلاع رسانی شد.
وی افزود: این انفجار گاز که در اثر نشت گاز در آشپزخانه به وقوع پیوسته بود منجر به مصدوم شدن خانم ۳۵ ساله شد.
قنبری با بیان حادثه نشت گاز در مجتمع مسکونی در کوی ملت خیابان 19 اقبال ساعت 14 اظهار کرد: آتش نشانان با ایمن سازی محل و رفع نشت گاز از برروز انفجار و آتش سوزی جلوگیری کردند.
وی اذعان داشت: برشکاری و عدم رعایت نکات ایمنی منجر به حریق انبار ضایعات در کوی رمضان مقابل فاز یک کارگری ساعت 15 و 23 دقیقه شد که با اعزام سه دستگاه خودروی اطفا حریق و تلاش بی وقفه آتش نشانان زبانه های آتش مهار شد.ضمن اینکه حریق خودرو پژو 405 در پمپ بنزین جواهری ساعت 19و 56 دقیقه به علت نشت بنزین از خودرو مهار و از سرایت حریق به تاسیسات و تجهیزات پمپ بنزین جلوگیری شد.
قنبری با اشاره به آتش سوزی مغازه فست فود در روستای گبیر 2 ساعت 22 و 6 دقیقه تصریح کرد: این حادثه آتش سوزی که به علت شل بودن بسط شیلنگ گاز به وقوع پیوست با حضور به موقع آتش نشانان اطفا شد.
وی در ادامه اظهار داشت: مرد ۳۰ ساله ای که در ساعت 16 و 2 دقیقه قصد خودکشی از روی پل پنجم را داشت با مشاوره و گفتگوی ۱۶ دقیقه ای توسط آتش نشانان از خودکشی منصرف شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به نجات یک زن که در آسانسور مجتمع مسکونی در زیتون کارمندی گرفتار شده بود، بیان کرد: ماموران آتش نشانی با اعزام به منطقه گلستان خیابان فرهنگ یک ساعت 23 یک مرد را که بر روی درخت نخل گیر افتاده بود، نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها