اخبار
 انتشار: 25 مهر 1399
   مشاهده: 33

  12 عملیات اطفا حریق و امداد و نجات با تلاش آتش نشانان انجام شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع 12 حادثه آتش سوزی و امداد ونجات در 24 ساعت گذشته خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیست و چهارم مهر ماه سال جاری ساعت یک و 53 دقیقه واژگونی خودرو پراید و مصدوم شدن سه سرنشین خودرو در مسیر بلوار جمهوری ورودی پل پنجم اطلاع رسانی شد و آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با نصب علایم ترافیکی در مسیر و ایمن سازی محل حادثه با استفاده از ابزار نجات مصدومین را از اتاقک خودرو خارج و به امدادگران اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند.
وی افزود: آتش سوزی منزل مسکونی ساعت یک و 59 دقیقه در منطقه کمپلو شمالی منازل سپاه بین اتوبان قدس و بصیر به علت اتصال برق لامپ با تلاش آتش نشانان مهار شد.ضمن اینکه آتش سوزی مسکونی در بلوار نواب صفوی ساعت هشت و 56 دقیقه به علت اتصال برق کولر پنجره ای و حریق کپسول گاز در مرکز بنکداران ساعت 12 و 32 دقیقه توسط آتش نشانان مهار شد.
قنبری با اشاره به نشت گاز مجتمع مسکونی در منطقه فرهنگ شهر ساعت 11و 48 دقیقه اذعان داشت: ماموران آتش نشانی با ایمن سازی محل حادثه از بروز حادثه احتمالی جلوگیری کردند . 
وی اعلام کرد: آتش سوزی خودرو وانت در حین گاز گیری گاز غیر مجاز ال پی جی در جاده ساحلی غربی ساعت 18 و 41 دقیقه آتش نشانان را به محل حادثه کشاند و زبانه های آتش توسط آتش نشانا با استفاده از لوله های آبرسان مهار شد.
قنبری با اشاره به نشت شیر گاز کپسول خودروی پراید در مسیر جاده ساحلی غربی جنب کتابخانه مرکزی ساعت 18 و 45 دقیقه تصریح کرد: آتش نشانان با ایمن سازی و رفع نشت گاز از بروز حادثه جلوگیری کردند.همچنین حریق منزل مسکونی در منطقه لشکر آباد ساعت 18 و 51 دقیقه و حریق ترانس برق در کیانپارس جنب بازار مرو ساعت 19 و 11 دقیقه با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد.
وی به حادثه نشت گاز از علمک گاز در کوی فرهنگیان 2 خیابان وصال ساعت 23 و 43 دقیقه اظهار داشت: ماموران آتش نشانی با نصب نوار خطر در محل و ایمن سازی به کمک عوامل 194 از نشت گاز و بروز حادثه جلوگیری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین در اماکن در منطقه 24 متری خیابان شریف زاده و کوی فرهنگیان یک خیابان مریم پنج شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها