اخبار
 انتشار: 26 مهر 1399
   مشاهده: 61

  بازدید عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز از کوی مهدیس شهرداری منطقه ۸


عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز از روند پیشرفت پروژه عمرانی زیرسازی و آسفالت میدان تعاون به بنکداران کوی مهدیس بازدید کرد .
به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، به منظور پیگیری و نظارت بر روند اجرای پروژه ها، حسین حیدری عضو محترم شورای اسلامی شهر اهواز و مدیر منطقه ۸ و جمعی از معاونین ایشان از پروژه های عمرانی _خدماتی کوی مهدیس بازدید و از نزدیک مرحله تکمیلی پروژه جاده دسترسی میدان تعاون به بنکداران را مورد بررسی قرار دادند .
حیدری ضمن بازدید با بیان اینکه تداوم بازدیدها میتواند انگیزه مدیران را در راستای خدمت رسانی بهینه به عموم شهروندان گرامی ارتقا بخشد افزود: شورا و شهرداری بدنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه مناطق شهری هستند و با توجه به اینکه انتظارات شهروندان از شورا و شهرداری زیاد است باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را شتاب بخشیم .
ذبیح اله خدامرادی در این بازدید گفت: بهسازی کوچه ها و خیابانهای کوی مهدیس در حال انجام و مشکلات شهروندان در این زمینه تا حد زیادی مرتفع شده است .امید است با بهره برداری کامل از پروژه های انجام شده در این منطقه ، مراتب رفاه و آسایش و بهره مندی کامل برای شهروندان فراهم شود .
وی درخصوص فعالیت های عمرانی نظیر جدول گذاری و آسفالت گفت: رسیدگی به بحث آسفالت بعنوان یکی از اساسی ترین مشکلات شهروندان بطور ویژه در این منطقه پیگیری و اجرایی شده است .
گفتنی است در بازدید از پروژه های عمرانی عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز و مدیر و معاونین شهرداری منطقه ۸ با شهروندان کوی مهدیس دیدار و پاسخگوی سوالات و مطالبات ایشان بودند .
نویسنده خبر: شهریاری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها