اخبار
 انتشار: 27 مهر 1399
   مشاهده: 324

  تشکیل دومین جلسه بررسی روند تدوین بودجه پیشنهادی 1400 مناطق شهرداری اهواز

   بهار حبیبیان مدیر کل برنامه ریزی و بودجه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی از برگزاری دومین جلسه بررسی روند تدوین بودجه پیشنهادی سال 1400 مناطق شهرداری اهواز با حضور مهندس نوشادی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی،رؤسای ادارات برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی مناطق و سایر اعضاء خبر داد.

وی افزود: در این جلسه رؤسای ادارات برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی مناطق به ارائه گزارش از تشکیل جلسات کمیته تخصصی و روند تدوین بودجه پیشنهادی 1400 در منطقه خود پرداختند و سؤالات و ابهامات خود را مطرح کردند.

مدیر کل برنامه ریزی و بودجه خاطر نشان کرد: تشکیل جلسات کمیته تخصصی مناطق می بایست تا پایان روند تدوین بودجه پیشنهادی مناطق تداوم یابد و بصورت هفتگی حداقل یک جلسه با حضور مدیر و معاونان منطقه و سایر اعضا برگزار گردد.

وی افزود: سازمانهای وابسته موظفند لیست پروژه هایی را که به نیابت از مناطق اجرا می نمایند به منطقه مربوطه اعلام و در صورت نیاز در جلسات هماهنگی با مناطق شرکت نمایند.

دبیرکمیته راهبردی تدوین بودجه شهرداری اهواز تاکیدکرد: معاونتهای ستادی که تاکنون جلسات کمیته تخصصی بودجه را برگزار ننمود ه اند هر چه سریعتر نسبت به تشکیل جلسه و ابلاغ سیاستهای تدوین بودجه 1400به مناطق اقدام نمایند.

 

نویسنده خبر: معاونت برنامه ریزی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها