اخبار
 انتشار: 03 آبان 1399
   مشاهده: 173

  برگزاری جلسه مشترک سازمان فاوا شهرداری اهواز با مرکز نوآوری شهری مشهد

برگزاری جلسه مشترک سازمان فاوا شهرداری اهواز با مرکز نوآوری شهری مشهد

 


    به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا؛ بنابر دعوت رئیس سازمان فاوا شهرداری اهواز از  رئیس مرکز نوآوری شهری مشهد، جلسه‌ای مشترک در محل سالن جلسات سازمان فاوا شهرداری اهواز برگزار شد.
در این جلسه، پژوهیده رئیس سازمان فاوا شهرداری اهواز به تشریح برنامه های شهرداری اهواز در خصوص راه اندازی و پشتیبانی از مراکز نوآوری شهری و جایگاه آن در برنامه های شهر هوشمند اهواز و همچنین اقدامات انجام شده در این خصوص توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اهواز پرداخت.
سپس دکتر غلامرضا عباس زاده رئیس مرکز نوآوری شهری توضیحات جامعی را در زمینه تجربه شهرداری مشهد از استقرار و مدیریت مراکز نوآوری شهری ارائ و جهت هر گونه همکاری ، اعلام آمادگی کرد.
در ادامه راهکارهای همکاری موثر و انتقال تجارب و دستاوردهای علمی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفتند.
رئیس سازمان فاوا شهرداری اهواز نیز در بیان علت برگزاری چنین جلساتی عنوان کرد: مراکز نوآوری شهری، به عنوان هسته های اصلی زیست بوم نوآوری ، جایگاه محوری در برنامه های شهر هوشمند و توسعه پایدار شهری دارند. سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری نیز ، برابر حمایت و تاکید شهردار اهواز با شعار اهواز نوین به عنوان متولی اصلی هوشمند سازی  شهر، از ابتدای سال جاری از کلیه ظرفیتهای علمی و عملیاتی شهرداری اهواز در راستای استقرار و بهره برداری از این مراکز استفاده کرده است که پس از طی فرآیندهای قانونی و تکمیل مطالعات انجام شده شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

نویسنده خبر: م. اسدی نیا
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها