اخبار
 انتشار: 05 آبان 1399
   مشاهده: 95

  هشتادمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز هشتادمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر اهواز ، با حضور اعضا، در سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در ابتدا گزارش مفصلی در خصوص روند سرویس دهی در چند ماه گذشته و همچنین ادامه بازسازی اتوبوس های فرسوده ، قراردادهای خرید قطعات و تجهیزات ، کارت بلیت الکترونیک و فعالیت های جاری سازمان اتوبوسرانی توضیحاتی ارائه کرد.
سبزعلی با عنوان این مطلب که در حال حاضر ۴۰ دستگاه اتوبوس فرسوده در حال بازسازی داریم ،خاطرنشان کرد : پس از بازسازی دوره گذشته هم اکنون فاز دوم بازسازی اتوبوس های فرسوده را در دستور کار داریم و با تلاش شبانه روزی همکارانم در کارگاه بازسازی سازمان اتوبوسرانی این مهم را انجام خواهیم داد.
وی با اشاره به گرانی تجهیزات و نوسان قیمت بالای ارز و مشکلات بوجود آمده در خصوص ارائه خدمات گفت : با وجود همه این مشکلات همچنان در حال خدمات رسانی هستیم .
در ادامه با حضور مسئول جدید آی تی و بلیت الکترونیک سازمان ، گزارش کاملی در خصوص معضلات به وجود آمده از قبل در زمینه کارت بلیت الکترونیک و شرکت ارائه دهنده خدمات به حمل و نقل عمومی شهر اهواز، به اعضای شورا ارائه و تصمیمات و نظرات خوبی مطرح شد.
رحیم کعب عمیر رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر ، با تحسین فعالیتهای انجام شده ، گفت: کلیه سازمانها ، معاونت ها و مناطق هشتگانه شهرداری باید فعالیت ها و خدمات خود را افزایش دهند و سطح کیفی آنها روزانه بررسی می شود.
مهران باباپور عنوان کرد : لازم است که کلیه پروژه های شهرداری دارای شناسنامه باشند و در همه ابعاد برای مردم شرح داده شوند.
فتح اله حاجتی ضمن تائید بازسازی های صورت گرفته خاطرنشان کرد: زمان آن فرا رسید که از تجربه گذشته استفاده کنیم و با افزایش سطح خدمات بر کیفیت آن بیفزاییم .
سید ناصر موسوی نژاد دیگر عضو شورای شهر اظهار کرد: مشکلات به وجود آمده در زمینه بلیط الکترونیک به دلیل اینکه حق الناس است باید به صورت کامل بررسی شود و تنبیه و تشویق در این زمینه صورت پذیرد.
در ادامه پس از سه ساعت جلسه و واکاوی فعالیت ها و خدمات سازمان اتوبوسرانی ، جلسه به پایان رسید و اعضای شورای شهر بازدید میدانی از توقفگاه قدس که تعدادی از اتوبوس های فرسوده را در خود جای داده را با نهایت دقت از نظر گذراندند.
در پایان یادآور می شود این جلسه ،با حضور آقایان رحیم کعب عمیر‌ ، مهران بابایی پور ، فتح اله حاجتی ، سید ناصر موسوی نژاد ، و امیر مجدم معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ، کوروش سبزعلی مدیرعامل ، رضا بزاززاده قائم مقام سازمان اتوبوسرانی و دیگر کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک در سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها