اخبار
 انتشار: 06 آبان 1399
   مشاهده: 336

  دومین جلسه هماهنگی تدوین بودجه 1400 سازمانهای وابسته برگزار شد

    بهار حبیبیان مدیر کل برنامه ریزی و بودجه معاونت برنامه ریزیو توسعه سرمایه انسانی از برگزاری دومین جلسه هماهنگی تدوین بودجه 1400 سازمانهای وابسته با حضور مهندس نوشادی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی،رؤسای ادارات برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانیسازمانهای وابسته و سایر اعضاء خبر داد.

وی افزود:در این جلسه نماینده سازمانهای وابسته به ارائه گزارش از تشکیل جلسات کمیته تخصصی و روند تدوین بودجه پیشنهادی سال 1400در سازمان خود پرداختند و سؤالات و ابهامات خود را مطرح نمودند.

دبیرکمیته راهبردی تدوین بودجه شهرداری اهواز خاطر نشان کرد:سازمانهایی که به نیابت از مناطق پروژه های عمرانیاجرا می نمایند لازم است بصورت مکتوب لیست پروژه های مذکور را به مناطق هشتگانه ارسال نمایند.

وی تاکید کرد: چنانچه سازمانها فرآیند مبادله صورتجلسه پروژه های نیابتی را در سال 99 به اتمام نرسانده اند در اسرع وقت نسبت به مبادله صورتجلسات اقدام نمایند.

مدیر کل برنامه ریزی و بودجه با اشاره به لزوم زمانبندی  مندرج در دستورالعمل تدوین بودجه شهرداری اهواز گفت:تشکیل جلسات کمیته تخصصی می بایست تا پایان روند تدوین بودجه پیشنهادی سازمانها تداوم یابد و جلسات مشترک با معاونتها و مناطق نیز به منظور هماهنگی در خصوص پروژه های نیابتی برگزار گردد.

نویسنده خبر: معاونت برنامه ریزی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها