اخبار
 انتشار: 08 آبان 1399
   مشاهده: 99

  بازدید معاون استانداری خوزستان از کارگاه بازسازی اتوبوس های فرسوده سازمان اتوبوسرانی

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در بازدید از سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت:حرکت جهادی می تواند ظرفیت های موجود در سطح استان را فعال کند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز : علی حسین حسین زاده ، پنجشنبه ۸ آبان ماه از کارگاه بازسازی اتوبوس های فرسوده در سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز بازدید کرد.
علی حسین حسین زاده گفت : امروز جوانان با انگیزه در سازمان اتوبوسرانی نشان دادند که با حرکت جهادی می توان ظرفیت های موجودی که در سطح استان و شهرستان وجود دارد را فعال کرد و علی‌رغم همه تحریم‌های ظالمانه که بر کشور تحمیل شده ، اما جوانان برومند این کشور می‌توانند با حرکت‌های جهادی کارهای فوق العاده ای انجام دهند.
وی تصریح کرد : کارگاه بازسازی اتوبوس های فرسوده در سازمان اتوبوسرانی اهواز ، واقعاً الگویی از فعال شدن ظرفیت های موجود در استان خوزستان است که توانسته با وجود بیماری کرونا و دیگر مشکلات عدیده به منصه ظهور گذاشته شود.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان افزود : من به همه این مجموعه و برادر عزیزم مهندس سبزعلی که مدیریت این مجموعه را به عهده دارند و همکاران ایشان تبریک می گویم که در این شرایط سخت توانسته اند این کار بزرگ را انجام می‌دهند .
وی در پایان با اشاره به ورود ۲۶ دستگاه اتوبوس بازسازی شده در شهریور ماه خاطر نشان کرد : بیش از ۶۰ دستگاه اتوبوس در حال آماده سازی است که ۲۶ دستگاه آن در شهریورماه بازسازی و وارد ناوگان شده و مابقی آن در حال آماده شدن هست و در همین جا، به همه عزیزان خدا قوت و خسته نباشید عرض می کنم.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها