اخبار
 انتشار: 21 آبان 1399
   مشاهده: 116

  دیدار مدیرعامل سازمان پارکها با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خوزستان

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ روز گذشته صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با سید حکمت اله موسوی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان دیدار کرد.

صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: تحکیم مراوده میان سازمانی را می توان حلقه مفقوده ادارات و سازمان ها در کلانشهر اهواز عنوان کرد.
وی با بیان این موضوع که تعامل میان سازمان ها باید دو طرفه باشد، اظهار کرد: سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به عنوان متولی نظارت بر فضای سبز کلانشهر اهواز، برای اعتلای فرهنگ اهواز و ایجاد فضای مفرح و با نشاط برای شهروندان همیشه پیش قدم بوده است.
این مقام مسئول با اشاره به پروژه های در دست اقدام سازمان پارکها، تصریح کرد: حسب دستور شهردار اهواز مبنی بر ایجاد فضای پُر نشاط و مفرح برای شهروندان اهوازی، این سازمان در نظر دارد با مشارکت بخش خصوصی اقدام به احداث پارک مینیاتور نماید.
ایشان ظرفیت فضاهای گردشگری و تفریحی استان را یک نعمت خدادای قلم داد کرد و افزود: پارک مینیاتور از سوی دفتر فنی این سازمان طراحی شده است و در نظر داریم تا در صورت پیدا شدن یک سرمایه گذار مناسب مکان های باستانی و گردشگری هر یک از شهرستان های استان خوزستان را بصورت ماکت در این پارک به اجرا در بیآوریم.
صالح عبدالهی در همین راستا با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید در سال 99، به ایجاد بازارچه های خود اشتغالی صنایع دستی اشاره داشت و توضیح داد: شهردار محترم اهواز تأکید ویژه ایی جهت رونق بخشیدن به پارک ساحلی مالیات واقع در منطقه چهار دارد؛ لذا در نظر گرفتیم تا در صورت مشارکت میراث فرهنگی و یا بخش خصوصی این فضا را در این پارک طراحی و اجرا نماییم.
شایان ذکر است در پایان این دیدار صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه سید حکمت اله موسوی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خوزستان از نمایشگاه صنایع دستی واقع در این سازمان بازدید به عمل آورد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها