اخبار
 انتشار: 22 آبان 1399
   مشاهده: 128

  بازدید و مکان یابی جهت احداث بازارچه میوه و تره بار بنابه دستور شهردار اهواز

      به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری بابک ربیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری از بازدید و مکان یابی جهت احداث بازارچه میوه و تره بار پس از دستور شهردار اهواز خبر داد.  

بنا بر این گزارش در این بازدید آهن جان دستیار ویژه شهردار، بابک ربیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری ،علیزاده مدیر پیشگیری از تخلفات شهری  و معاونین خدمات شهری مناطق وسازمان ساماندهی مشاغل شهری حضور داشتند .

بابک ربیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری در این بازدید بیان داشت: یکی از دغدغه های اساسی مسولین شهری ، تامین مایحتاج اولیه شهروندان با قیمت و کیفیت مناسب  است که در عین حال، بحث های ترافیکی، اقتصادی، و حتی فرهنگی را نیز نباید از نظر دور داشت. بازارچه های محلی یکی از گزینه هایی است که می تواند در تمامی این موارد جوابگو باشد.

وی در ادامه سخنان خود به حمایت های شهردار از این طرح اشاره کرد و گفت: با حمایت های شهردار محترم و پیگیری های سازمان، به زودی تعداد بازارچه های محلی  را افزایش خواهیم داد.

ربیعی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی ها و هماهنگی های انجام یافته با  مناطق هشتگانه شهرداری، در ابتدای امر، در هر منطقه یک بازارچه ایجاد خواهد شد.

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها