اخبار
 انتشار: 24 آبان 1399
   مشاهده: 102

  حمايت فرماندار اهواز از اقدامات سازمان ساماندهى مشاغل شهرى شهردارى اهواز

    در دیدار رييس سازمان ساماندهى مشاغل شهرى  و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری با فرماندار شهرستان اهواز مشکلات و چالش های پیش روی این سازمان مطرح و در راستاى تسهیل خدمت رسانی به شهروندان اهوازی اقدامات مقتضی تصمیم گیری شد .
عالمی نیسی فرماندار اهواز در این نشست با تاکید بر اهمیت فعالیت های سازمان ساماندهى مشاغل شهرى در ایجاد رضایتمندی عمومی در شهروندان اهوازی خواستار تسهيل شرايط كارى به منظور حذف دلالان و واسطه ها در میدان میوه تره بار مرکزی الغدير و رسیدگی به مشکلات غرفه داران و بررسی جابجایی مشاغل مزاحم و ساماندهی آنها در شهر اهواز شد .
بابك ربيعى رييس سازمان ساماندهى مشاغل شهرى با اعلام گزارشی از اقدامات در حال انجام سازمان خاطر نشان کرد: لوایح متعددی برای تسهیل در شرایط بهره برداری مردم از ظرفیت ها و امکانات سازمان به شورای اسلامی شهر اهواز ارسال و پس از تصویب در مدار کمیسیون تلفیق فرمانداری قرار گرفته است که امیدواریم در ابلاغ آنها تصویب صورت گیرد .
ربيعى همچنین افزود :ايجاد وحدت رویه در صدور آراء مربوط به سازمان نقش مهمی در بالا بردن کیفیت و بهره‌وری این مجموعه خواهد شد . 

وی توضیح داد:  استفاده از ظرفیت شب‌بازارها در راستای اقتصاد مقاومتی و بومی در جهت تولید اشتغال پایدار در دستور اقدام است.
ربیعی در پایان ضمن تشکر از مساعی و حمایت های فرماندار اهواز، خواستار حمایت بین بخشی از اقدامات سازمان ساماندهى مشاغل شهرى شد‌.

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها