اخبار
 انتشار: 24 آبان 1399
   مشاهده: 272

  نشست صمیمانه رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی با رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خوزستان

سید علی جزایری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز با رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی حجت الاسلام جزایری در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست عنوان کرد: روحانیت، نقش ارزنده ای در جامعه داشته و همواره مورد اعتماد مردم و جامعه بوده و هست. در بحران کرونا شاهد بودیم که طلاب و حوزه های علمیه به صورت جهادی به عرصه آمدند و به کادر بهداشت و درمان کمک کردند.

معاون شهردار اهواز با اشاره به ظرفیت ارزشمند حوزه علمیه و روحانیت، بیان کرد: امروز روحانیت در بین مردم از نقش ارزشمند و برجسته ای برخوردارند و به خاطر ارتباط نزدیکی که با آحاد مردم دارند به خوبی از مشکلات وآسیب های اجتماعی اطلاع پیدا می کنند و می توانند به آن ها در حل مشکلاتشان کمک کنند و نقش روحانیت و حوزه های علمیه در این عرصه نیز تأثیرگذار است.

جزایری ضمن برشمردن برخی فعالیت‌های شهرداری در دوره فعلی، عنوان کرد: شهر اهواز در مسیر توسعه ی خدمات شهری به مساعدت تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌ها نیاز دارد.

وی در ادامه با تجلیل از حوزه علمیه به دلیل فعالیت ارزشمند کشوری و بین‌المللی، آمادگی شهرداری اهواز برای هر گونه همکاری و حمایت را اعلام کرد.

گفتنی است در پایان این نشست، حاضران در مذاکراتی تخصصی، ظرفیت‌های دوجانبه همکاری میان شهرداری و حوزه علمیه در بعد فرهنگی و اجتماعی را مورد بررسی قرار دادند.
نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها