اخبار
 انتشار: 25 آبان 1399
   مشاهده: 69

  بازديد مدیران کل سامد و امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از اولین بازارچه خوداشتغالی بانوان کشور

      مدیران کل سامد و امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان ضمن بازدید از بازارچه خوداشتغالی بانوان اهواز، با غرفه داران و بانوان کارآفرین گفتگو کردند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهى مشاغل شهرى عزت براتی مدیرکل سامد و زینب پارسافخر مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان در بازدید از بازارچه خود اشتغالی زنان شهرستان اهواز ضمن تقدیر از تلاش دست اندرکاران راه اندازی این بازارچه، مجموعه شهرداری و به ویژه سازمان ساماندهی مشاغل شهری اهواز، بر حمایت بانوان کارآفرین بدسرپرست، بی سرپرست و معلول تاکید کردند.
بازدید غرفه به غرفه، دیدار چهره به چهره، نشست و گفتگو با بانوان کارآفرین و بررسی نقاط ضعف و قوت بازارچه، محور برنامه بازديد مدیران کل سامد و امور بانوان بود.
بازارچه خوداشتغالی بانوان کارآفرین اهواز اولین بازارچه خوداشتغالی کشور است که سال گذشته با هدف اشتغال زایی و حمایت از بانوان بدسرپرست، بی سرپرست و معلول با تلاش سازمان ساماندهی مشاغلی شهری شهرداری اهواز  به بهره برداری رسید.
همچنین توانمندسازی بانوان فعال اهواز ساکن مناطق منبع آب، حصیرآباد و کوی رمضان از دیگر اهداف راه اندازی این بازارچه عنوان شده است.

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها