اخبار
 انتشار: 26 آبان 1399
   مشاهده: 248

  اقدامات اردوگاه آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز در راستای اجرای مفاد جلسه کمیته درمان و حمایت های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، در روز گذشته انتقال آسیب دیدگان اجتماعی از اردوگاه آسیب دیدگان شهرداری به کمپ ماده 16 جهت ساماندهی و ادامه حمایت اجتماعی انجام شد.
برپایه این گزارش در حالی این انتقال صورت گرفت که آسیب دیدگان 14 روز اولیه در اردوگاه سم زدایی اولیه شدند و کلیه آزمایشات به همراه تست کرونا با کمک معاونت بهداشت جهت آنها انجام شد و حکم قضایی در مورد آنها گرفته شد.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی در این خصوص عنوان کرد: به علت حساس بودن اردوگاه شهرداری جواب آزمایشات در مدت زمان کوتاه و به صورت مکتوب تحویل داده شد و مقرر شد بهزیستی جهت ساماندهی همکاری بیشتری با شهرداری داشته باشد.
وی افزود: در این جلسه مصوب شد که در خصوص ساماندهی آسیب دیدگان اتباع خارجی و تحویل به اردوگاه اتباع خارجی افراد کرونای مثبت همکاری صورت بگیرد.
در پایان جلسه سرهنگ صفری رییس کمیته درمان و حمایت اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همه ادارات ذیربط را موظف به همکاری با شهرداری کرد.
نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها