اخبار
 انتشار: 29 آبان 1399
   مشاهده: 228

  دیدار رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز با رئیس حوزه هنری استان خوزستان


روز گذشته سید علی جزایری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز با رئیس حوزه هنری استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی، معاون شهردار اهواز در دیدار با رئیس حوزه هنری استان خوزستان اظهار کرد: تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد در حوزه فرهنگ و هنر و تولیدات هنر و ادبیات انقلاب و دفاع مقدس از تأکیدات رهبر معظم انقلاب به حوزه هنری و تحقق این مطالبات توسط ظرفیت‌های استانی است.

سید علی جزایری ضرورت توجه به فضاهای متنوع فرهنگی و آشنایی با فناوری‌های جدید و بهره‌گیری از ظرفیت‌های آن به‌عنوان مهم‌ترین موضوعات امروز جامعه اشاره کرد و افزود: این امر با توجه به پتانسیل‌های موجود در کشور و استان‌ همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است.

وی  حوزه هنری را یک مجموعه علمی، پژوهشی و فرهنگی دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به ارتباط هنرمندان و پژوهشگران با این مجموعه شاهد اقدامات اثرگذاری در بسیاری از شاخص‌ها باشیم.

رئیس سازمان فرهنگی نیز در این دیدار حوزه هنری را برخاسته از انقلاب و بر پایه اندیشه‌های انقلاب استوار دانست و اظهار داشت: با توجه به گستره مخاطبان عام تولیدات این مجموعه و تاکیدات مندرج در بیانیه گام دوم انقلاب باید اولویت‌های کشور در برنامه‌های اصلی تولید محتوا باشد.
نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها