اخبار
 انتشار: 30 آبان 1399
   مشاهده: 211

  آغاز عملیات قیر پاشی وآسفالت بلوار 44 متری کیانشهر

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز از اجرای عملیات آسفالت بلوار 44 متری کیانشهر خبر داد

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز وحید معینی زاده با بیان اینکه نامناسب بودن خیابان ها و معابر اصلی یکی از دغدغه های اصلی شهروندان اهواز است، اظهار داشت: عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت خیابان ها و معابر این شهر در جهت تسهیل در تردد شهروندان و وسایط نقلیه در دستور کار معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز قرار دارد و به صورت ضربتی در حال انجام است.

وی افزود : در همین راستا عملیات قیر پاشی و روکش آسفالت بلوار 44 متری از ابتدای میدان امام رضا (ع) کیانشهر تا بلوار قدس به طول 5/600 کیلومتر و در دو باند رفت و برگشت در حال انجام است.

وی تصریح کرد : اجرای عملیات آسفالت بلوار ۴۴ متری با لایه 12 سانتیمتری در حال انجام است و 1600۰ تن آسفالت گرم جهت آسفالت ریزی این بلوار استفاده خواهد شد.
معاون فنی عمرانی شهردار اهواز خاطرنشان کرد : هزینه اجرای این پروژه رقمی بالغ بر 10 میلیارد تومان، و بصورت مکانیزه خواهد بود.

وی در پایان رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری اهواز برشمرد و افزود: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاهترین بازده زمانی با اتمام عملیات لکه گیری و آسفالت خیابان های شهر موجبات خشنودي همشهریان را فراهم فراهم سازد.

نویسنده خبر: نعیم دورقی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها